Futóverseny

A 2017.március 16-án Zsákán rendezett mezei futóversenyen korosztályában

 

II. helyezést ért el

  • Szász Gréta 5.o.
  • Harsányi Bence 5.o.
  • Harsányi Petra  8.o.

Pénz7

2017. március 6-án pénzügyi témanapot tartottunk az iskolában, ennek keretében az összes felső tagozatos tanuló vetélkedőn vett részt, 22 három vagy négyfős csapatokat alkotva. A verseny eredménye:

 

I .helyezett: a 8.osztály VALUTÁK nevű csapata

/Farkas Ágnes, Harsányi Petra, Tarsoly Bianka, Tóth Viktória/

II. helyezett: az 5.osztályosok Kerekes Bálint, Harsányi Bence, Szász Gréta összetételű csapata

III. helyezett : az 5.osztály Bankok nevű csapata

/Cosma-Molnár Izabella, Pál Liliána Kinga,Tarsoly Marietta/

IV. helyezett: az 5.osztály Sok kicsi sokra megy csapata

/Benke Noémi, Csizmadia Annamária, Seprenyi Jázmin, Barabás Hanga/

V. helyezett: a 7.osztály  Nem lopott! csapata

/Kácsándi Dorottya, Kertész Emőke, Miklósi Anna, Seprenyi Laura/

 

Mindnyájuk jutalma egy 2017. március 24-ei Nagykereki/ Bocskai Várkastély/-Álmosd/ Kölcsey Ferenc és Bocskai István emlékei/-Debrecen /Református Kollégium/útvonalú kirándulás.

Arany-út

Arany-út címmel  iskolai vetélkedőt rendeztünk a felső tagozatosoknak 2017. március 3-án Arany János születésének 200. évfordulója alkalmából. A versenyen tíz  háromfős csapat vett részt,a győzelmet az 5.osztályosok csapata szerezte meg.

Az Arany-csapat tagjai: Benke Noémi, Csizmadia Annamária és Seprenyi Jázmin voltak, jutalmuk egy berettyóújfalui kalandparki kirándulás lesz április hónapban.

Gyulai 56-os emlékverseny

Az 1956-os forradalom és szabadságharc 60. jubileuma évében immár 4. alkalommal rendezte meg az idén 10 éves gyulai Október 23. Alapítvány a Mogyoróssy János Városi Könyvtár Simonyi-olvasótermében a gyulai 56-os emlékversenyt/emlékestet, melyen iskolánk tanulói is részt vettek.

Az alábbi linkre kattintva megtekinthető az eseményről készült cikk.

Kattints ide

Helyi tanulmányi versenyek

Helyi tanulmányi versenyek III. fordulójának eredménye:

 

  • matematika:
    • 4. osztály – Benke Noémi
    • 5. osztály – Juhász Panni
    • 6. osztály – Vincze Vencel
    • 7. osztály – Farkas Ágnes, Szentmiklósi László
    • 8. osztály – Kertész Levente
  • nyelvtan:
    • 3. osztály – Ecsedi Norbert
    • 5. osztály – Juhász Panni, Bak Zsófia
    • 6. osztály – Tarr Petra
    • 7. osztály – Farkas Ágnes
    • 8. osztály – Csongrádi Fanni
  • irodalom:
    • 3. osztály – Ecsedi Norbert, Vigh Petra
    • 5. osztály – Bak Zsófia
    • 6. osztály – Rózsa Eszter
    • 7. osztály – Farkas Ágnes
    • 8. osztály – Csongrádi Fanni
  • környezet, természetismeret, földrajz:
    • 5. osztály – Juhász Panni
    • 6. osztály – Tóth Bence
    • 7. osztály – Pápa Evelin
    • 8. osztály – Lisztes Lázár
  • történelem:
    • 6. osztály – Tarsoly Jenő
    • 7. osztály – Vincze Bence
    • 8. osztály – Krucsó Dániel

 

DSCN2877

1 2 3 4 5 10