Pályázati versenyeredmények


Az EFOP-3.3.2.-16  Kulturális intézmények szerepének erősítése pályázat keretében három Komádiban megrendezett versenyen vettek részt tanulóink.

Természetismereti vetélkedőt rendeztek az alsósoknak és az 5-6.osztályosoknak is.

A 6.osztályosok csapata:

  Birta Gyula, Ecsedi Norbert,Jantyik Kata, Rozsik Patrícia, Tarsoly Judit

                                          I.helyezést ért el ,

a 3. osztályosok pedig a II.helyet szerezték meg.

A csapat tagjai:

Gombos Roland, Győrffy Éva, Kerekes Réka, Kuti Laura, Nagy Zétény

Mindkét csapat jutalma egy a debreceni Agórába történő látogatás.

Honismereti versenyt is tartottak, ahol a 6.osztályosok csapata:

Bagdi Levente,   Birta Gyula,Ecsedi Norbert, Jantyik Kata, Rozsik Patrícia,

                                       III. helyezést ért el.

MÁRCIUSI PROGRAMOK 2019

1-jén 11:00

Pénzhét- pénzügyi foglalkozások önkéntes segítővel / Bódog Vanda/

5-én 13:30

Pénznapi internetes vetélkedő felsős csapatoknak / BankVelemPénzOkos Kupa/

6-án délután

Kézműves foglalkozás alsósoknak

7-én 10:00

Pályaorientációs foglalkozás  a 6-7.osztályosoknak

8-án

Agórai kirándulás / 5 fő 3.osztályos tanulónak / pályázat/

11-én 10:00

Váradi Zoltán Ősállattan című  előadása a könyvtárban / 4. és 5. osztály/

14-én 11:00

Megemlékezés a március 15-ei nemzeti ünnepünkről / műsor: 5.osztály/

18-22 között

Fenntarthatósági hét  / faluszépítő séta  21-én 13:30/

18-án 13:30

Látványszínház /1-5.oszt. / a víz világnapjához kapcsolódóan

26-án

Kossuth-vetélkedő Berekböszörményben / 3 fő 7.osztályos tanuló/

27-én

Varázstorony fizika verseny helyi fordulója  / 4 fő 7.osztályos tanuló/

29-én 9:00

PALÁNTAVÁRÓ  / iskolabemutató a leendő elsősöknek/

Egyéb    Tanulmányi versenyek fordulói, nevezések

Februári programok

1-jén

A félévi értesítő kiadása

11-én  14:00

Félévi  értekezlet

13-án 17:00

Szülői értekezlet

22-én 13:30

FARSANG

25-én

Megemlékezés a kommunista diktatúrák áldozatainak emléknapjáról  /osztálykeretben/

Egyéb

-Tanulmányi versenyek fordulói, nevezések

-8-án bérletes színházi előadás Békéscsabán

A 8.osztályosok  jelentkezése középiskolába

16-án falusi Zsuzsanna -napi bál

18-án Hunyadi-verseny Debrecenben / négy 3-4. osztályos tanuló/

Filharmóniai hangverseny  Berettyóújfaluban

Verseny

Ady Endre halálának 100. évfordulója alkalmából 2019. január 28-án nagyszabású verseny zajlott iskolánkban, amelyen az összes 6-8.osztályos tanuló szerepelt. A feladatok megoldásához mindenféle segítséget igénybe lehetett venni, a páros verseny győztesei osztályonként / a 7-8.osztályban pontazonosság miatt sorsolás döntött/:

6.osztály : Szabó Andrea és Vígh Petra

7.osztály :Kaba Nóra Rebeka és Kolozsvári Kiara Leila

8.osztály: Bagdi Anita Lilla és Juhász Panni

Magyar kultúra napja

A Magyar Kultúra Napján, 2019.01.22-én  rendezett iskolai páros internetes versenyen  /47 fő részvételével/ korosztályukban  első helyezést értek el:


5.osztály       Erdei Márton és Pápa Attila

6.osztály       Bagdi Levente és Ecsedi Norbert

8.osztály       Hőgyes Ádám és Pallag Fanni

                         Bak Zsófia és Bertalan Dorka

MIKULÁS-NAP


A főszereplők

Az 1.osztály

A 8. osztály

Elégedett a Mikulás is!

Mikor már a Mikulásnak sem tetszik a naplóban szereplő jegy…

A Mikulás sem ismerhet mindenkit, kell a krampusz segítsége.

Több tiszteletet a Mikulásnak!

Szeretetteljes a kapcsolat

Figyel az osztály

Hogyan tovább? Tanácskoznak a krampuszok, a Mikulás is fülel
1 2 3 4 24